Uudiseid aia- ja taimesõpradele

TANTAU ROOSIDE UUS KATALOOG 2011/2012 saabus...

Uues kuues ja ka pisut uuenenud sortimendiga kataloog saadaval. Kataloogi saate igaüks ise tellida kataloogi tellimise leheküljelt. Täitke oma andmed ja saate kataloogi varsti postiga koju, täiesti tasuta!
NB! Vaadake ka roosidele lisatud vastupidavuse (Hardiness) numbrit...ja viimasel lehel on vastavate tüüpide 1-3 kohta selgitused!

Kui tekib piisav hulk huvilisi, siis saame ühise tellimuse ka järgmiseks kevadeks vormistada. Roosid vaatame ja valime ikka Tantau leheküljelt välja. Tellimiseks võite minu e-mailile (tea.heinaste@gmail.com) saata sordi nimi ja bestellen nr, ning kogus palju tellite, oma nimi, telefoninumber ja aadress.

Hinnale lisandub nagu ikka transpordikulu, orienteeruvalt 2-4 eur/taime kohta. See sisaldab nn. "storage" e. säilitamise tasu ja saate ning pakkekulu Saksamaalt Eestisse.
Mul on mõned mõtted ka logistilise lahenduse parandamise poole pealt! Kui huvilisi, siis saame arutada!


GARDENING FOR ALL ehk Royal Horticultural Society leheküljelt leiab mõndagi huvitavat nii taimede, kujunduse kui ka hoolduse kohta. Liikmeks astumisega kaasneb ajakirja 'The Garden' aastatellimus ja võimalus tasuta külastada mõningaid Inglismaa aedasid jm

PLANT IDENTIDIER (TAIMEDE MÄÄRAJA) - päris põnev lehekülg, mida saab kasutada taimede määramisel ja kataloogide koostamisel. Kahjuks see Inglismaa lehekülg ja info selle maa kohta. Väga lahe oleks kui sarnane ka Eestis oleks, mis ühendaks kõik üksikud leheküljed! Aiaklubil ka miskit sarnast arendatud, kuid mulle meeldib just selle lehekülje formaat!